Content Image

Koncert w Bieżanowie 2023.09.03 godz. 19:00

Rozpoczynamy sezon 2023/2024 z mega energią! Zapraszamy was w niedzielę 3.09 na koncert charytatywny dla Piotrusia! Chcemy pomóc jemu i jego rodzinie – kto śledzi nasze media społecznościowe, ten zna już ich historię!

Dla pozostałych więcej informacji poniżej.

A teraz kilka słów o tym dla kogo śpiewamy: Rodzice Piotrusia od czasu gdy się urodził mierzą się z jego chorobą, 4-kończynowym porażeniem mózgowym. Piotruś, mimo że ma prawie 40 lat, umysłem wciąż jest dzieckiem. Wymaga stałej opieki i pomocy w codziennych aktywnościach oraz w rehabilitacji. Jego rodzice radzili sobie przez wiele lat nie prosząc nikogo o pomoc. Niestety w ostatnim czasie ich sytuacja finansowa i zdrowotna znacznie się pogorszyła, co przekłada się również nad możliwości opieki nad synem. Naszym koncertem chcemy wesprzeć ich w sytuacji w której się znaleźli, pomóc im zebrać środki finansowe na godne życie i zapewnienie opieki nad chorym Piotrusiem.

Będzie kawał dobrego grania w duchu miłości Boga i bliźniego! Zadbaliśmy o to przygotowując nasze najlepsze utwory! O prowadzenie koncertu zadba zaś Łukasz Lech, który w swojej historii prowadził wiele znakomitych wydarzeń kulturalnych! Jest nam niezwykle miło, że tym razem wystąpi podczas naszego koncertu, aby razem z nami wspomóc Piotra i jego rodzinę.

Koncert odbędzie się z okazji Święta Parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Bieżanowie, ul. ks. J. Popiełuszki 35. Startujemy o godzinie 19.00!

Serdecznie zapraszamy was na całe wydarzenie, a w szczególności na nasz występ!

Zobaczmy się w tę niedzielę!
Zespół UNISONO