Spektakl Muzyczny BEZ GRANIC w Teatrze Groteska

 

Serdecznie zapraszamy na dwa zbliżające się wielkimi krokami niemałe wydarzenia. Dwa nietuzinkowe koncerty pod wspólną nazwą „Spektakl Muzyczny Bez Granic”, które będą miały miejsce w Krakowie, w Teatrze Groteska (7 kwietnia godz. 19:00), a następnie w Centrum Kongresowym ICE (16 czerwca godz. 17:00).

Koncert w Grotesce uświetnią swoją obecnością wspaniali soliści – Małogrzata Markowska, artystka jazzowa, nauczycielka w studium muzycznym KSJiMR, także członkini kultowego zespołu gospelowego „The Willows Revival Singers” i innych :-)) oraz piosenkarz i kompozytor oraz założyciel i lider zespołu „Wawele” – Jan Wojdak, wielokrotnie nagradzany i zasłużony artysta sceny polskiej. 

Muzykom towarzyszyć będą zespoły taneczne – Uczniowie Studia Baletowego Opery Krakowskiej i Studia Ruchu Simple Szkoły Partnerskiej Studia Baletowego Opery Krakowskiej i oczywiście my – Unisono:)

Celem obu wydarzeń jest wsparcie dzieci z MPD (dziecięcym porażeniem mózgowym) oraz ich rodzin, które podejmują się niełatwej roli, co pragniemy docenić i choć trochę swoim wydarzeniem materialnie i duchowo wesprzeć ❤ 

Wydarzenie w ICE organizujemy Drodzy Państwo z jeszcze większym rozmachem. Na scenę zaprosiliśmy Jacka Wójcickiego, Annę Sokołowską-Alabrudzińską, Dariusza Kordka. Będzie koncert gongów i mis tybetańskich, pokazy laserowe, balet i inne pokazy taneczne, w tym Pauliny Czachor, orkiestra pod kierownictwem Macieja Niecha oraz mega-chór, połączony z kilku zespołów wokalnych: Krakowski Chór Lekarski, Faceci w czerni, Chór dziecięcy Opery Krakowskiej i oczywiście Unisono.

Ostatni cel Speklaklu w CK ICE, to integrowanie się ze społecznością osób głuchych i niedosłyszących. Są oni szczególnymi gośćmi, których pragniemy zaprosić na czerwcowe wydarzenie i dla nich cały koncert będzie tłumaczony za pomocą artystycznego języka migowego. Jesteśmy przekonani również, że masaż wibracjami tybetańskich mis i gongów będzie szczególnie doświadczalny także dla naszych żyjących w większej cichy przyjaciół.. Zaznaczmy jeszcze raz, iż widowisko łączy wiele sztuk, które angażują różne nasze zmysły i mogą włączyć we wspólny udział w przeżyciu tego wydarzenia. 

Przewidziana jest również prelekcja ze wspaniałym lekarzem Tomaszem Karaudą, który przybliży nam nieco charakter tego, z czym zmagają się osoby dotknięte MPD…

Czeka nas naprawdę solidna dawka wrażeń. Już teraz zapraszamy, zaplanujcie swój czas na te dwa wspaniałe wydarzenia.

Spektakl Muzyczno - Taneczny BEZ GRANIC - Centrum Kongresowe ICE w Krakowie - 16.06.2024
Festiwal Gospel w WORSHIP CENTER “Twoje miejsce”
Thumbnail

Previous Post
Festiwal Gospel w...

Thumbnail

Next Post
Spektakl Muzyczno...