Z Foggiem pod rękę
Ten koncert odbył się w 125 rocznicę urodzin Mieczysława Fogga i był absolutnie przepiękny.
Pełen emocji, wzruszeń i niesamowitej atmosfery. Muzyka, klimat i każdy moment tego wieczoru na długo pozostaną w pamięci uczestników.
Wystąpili: Anna Dijuk, Mateusz Janczur, Mateusz Mijal, Łukasz Lech, Maciej Nieć, Jacek Wójcicki. Artyści przenieśli słuchaczy do epoki Fogga, zarówno muzycznie jak i wspomnieniami z jego życia artystycznego oraz działalności patryjotycznej.
Dziękujemy za współpracę Krakowskie Forum Kultury
Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego Małopolska.



