Z Foggiem pod rękę

Fundacja 14.05.2026

Ten koncert odbył się w 125 rocznicę urodzin Mieczysława Fogga i był absolutnie przepiękny.

Pełen emocji, wzruszeń i niesamowitej atmosfery. Muzyka, klimat i każdy moment tego wieczoru na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Wystąpili: Anna Dijuk, Mateusz Janczur, Mateusz Mijal, Łukasz Lech, Maciej Nieć, Jacek Wójcicki. Artyści przenieśli słuchaczy do epoki Fogga, zarówno muzycznie jak i wspomnieniami z jego życia artystycznego oraz działalności patryjotycznej.

Dziękujemy za współpracę Krakowskie Forum Kultury

Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego Małopolska.